آموزش تخصصی سرمایه گذاری در بورس ایران

بهترین سرمایه گذاری در بورس ایران را می توانید با آموزش و مشاوره ما تجربه کنید...

نظرسنجی سایت

آموزش های ما چقدر مفید بوده ؟

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 22
  • بازدید دیروز : 99
  • بازدید کل : 7849

درباره ما


خیلی خلاصه می پردازم به اصل مطلب .اینجانب علاوه بر رشته تخصصی خود(طبابت) روش های متنوعی را برای کسب درآمد امتحان کردم تا این که به سرمایه گذاری در بورس علاقمند شدم.

این را صادقانه و دوستانه از من قبول کنید ,هیچ سرمایه گذاری چه در ایران و چه در خارح از ایران سودمندتر از سرمایه گذاری در بورس نیست به یک شرط و آن که باید بلد باشید.

اگر بدون دانش و علم و به صرف توصیه دیگران در این عرصه وارد شوید کاملا به ضرر شماست ولی اگر خود شما آموزش های لازم را ببینید می توانید سالیان سال از مزایای آن بهره مند بشود.به همین دلیل من تلاش و هزینه زیادی را صرف یادگیری این علم کردم و با توجه به تسلط بسیار زیادی که در برنامه نویسی نرم افزار به زبان های ویژوال بیسیک  ,دات نت, سی ,سی پلاس پلاس,جاوا , پایتون و MQL5 دارم توانستم خیلی زود مراحل ترقی را طی کنم و حتی به دیگران هم مشاوره بدهم.

وب سایت ما متشکل از یک تیم بورسی فوق العاده باتجربه تحت مدیریت برنامه نویسی خودم می باشد. این تیم بیش از پانزده سال تجربه عملی در خصوص بررسی قیمت نمادها و تحلیل بازار دارند. من با استفاده از تجربیات ارزشمند این تیم و با دانش برنامه نویسی و تحلیل تکنیکال خودم مبادرت به ارائه سیستم های هوشمند هشدار سیگنال بسیار دقیق و کارآمد نمودام .بمرور زمان این سیگنال ها جهت خرید در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت .

از مسافرکشی یا کارمندی بستوه آمدید ؟

از تعظیم کردن و کرنش کردن در برابر دیگران به خاطر پیدا کردن شغل خسته شدی ؟

از درآمد ثابت راضی نیستی و دخل و خرجت با هم متناسب نیست؟

مدرک تحصیلی با نمره عالی گرفتی ولی هنوز درآمد نداری!؟

....

پس به شما مژده می دهم که در زمان و مکان درستی قرار داری .قدرش را بدان.

ادامه دارد...

 

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "آموزش تخصصی سرمایه گذاری در بورس ایران" می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما